אודות החברה

ככלל, אני מקפיד תמיד לעבוד רק עם אנשי המקצוע והספקים הטובים בתחומם, גאה ושמח על שיתוף פעולה פורה עם משרדי האדריכלים ומשרדי הפיקוח המובילים בארץ.

ארסנל לקוחות החברה המרוצים והשותפים שלי לעשייה מהווים עדות לטיב העבודה, לשירות ולמקצועיות אותם אני והצוות שלצדי מביאים עמנו.

אם גם אתם מחפשים מישהו שיוביל ויבצע את פרויקט הבנייה שלכם על הצד הטוב ביותר, במקצועיות ויעילות, אתם מוזמנים להיפגש עמי. הקפה עליי.

מפעל חיי, חברת חיים מיכלוביץ, היא חברה המתמחה ביזמות, ניהול וביצוע פרויקטים יוקרתיים בתחום הבנייה, המונה כ-30 אנשי מקצוע, בינם מנהלי עבודה, הנדסאים, מהנדסים, ועובדים מקצועיים נוספים בתחום הבנייה. את החברה הקמתי בשנת 2012, לאחר ניסיון של שנים רבות בתחום הבנייה. לצדי עומדים אנשים מוכשרים ומקצועיים- אבי גרינר, מהנדס החברה ודינה מיכלוביץ, אשתי היקרה המנהלת את המשרד, שלושתנו ובעזרת צוות מוכשר מקצועי ומיומן מניעים ומצעידים את החברה קדימה.

במהלך שנות פעילות החברה, תוך עבודה מרובה וקשה, צברתי רזומה עשיר ומכובד של הובלת פרויקטים מגוונים ובסדרי גודל שונים, משלב התכנון, לאורך שלבי הביצוע השונים ועד למעמד מסירת המפתחות. כחלק מהעשייה, אני מקפיד תמיד על איכות בנייה ללא פשרות, על רמת אסתטיקה גבוהה, על עמידה בלוחות זמנים ועל שביעות רצונם של כל הצדדים, ובפרט של בעלי הזכות על הנכס.

Font Resize
Contrast